top of page

Pasiruošimas biologijos egzaminui

Biologija – sistemingumo, racionalumo bei patrauklaus teorinės dalies išdėstymo reikalaujantis mokslas.  „Gamtos mokykla“ – Jūsų kelias link patrauklaus informacijos pateikimo, garantuosiančio sėkmingą egzaminų išlaikymą. Kaip pasiruošti biologijos egzaminui? Pirmas žingsnis – noras, antras – tvarkingas reikalingos informacijos įsisavinimas.

„Gamtos mokykla“ siūlo individualizuotas biologijos pamokas vyresnių klasių mokiniams, kurie planuoja laikyti šios srities egzaminą. Biologijos mokytoja Mingintė – valstybinių biologijos egzaminų komisijos narė, tad ilgametė patirtis leidžia pastebėti tam tikras tendencijas egzaminų metu, akcentuojamos svarbiausios temos, įsigilinama į sunkiau suprantamas situacijas. Svarbiausia, kad biologijos kursas pateikiamas patrauklia forma, tad tai padeda greičiau įsiminti net ir sudėtingus bei detalaus kruopštumo reikalaujančius faktus. Mokymasis gali būti smagus ir tuo pačiu naudingas.

Prieš biologijos egzaminą dėmesį reikia skirti ne tik teorijai, kuri bus brandos egzamino metu, tačiau ir praktikai, kuri padeda lengviau įsisavinti teorinius dalykus. Biologijos konspektai apima įsigilinimo į tam tikras egzaminuose vyraujančias biologijos egzamino tendencijas, randamos silpnosios mokinio vietos, stengiamasi kuo labiau į jas įsigilinti, lavinamas supratimas apie gamtoje vykstančius pokyčius.

Biologijos mokslas – tai ne tik teorija, kurią galima išmokti mintinai. Tai mokslas, kuris skatina mąstymą, faktų generavimą bei naujų idėjų atradimą ir įgyvendinimą.

Kiekvienas mokinys yra individualus, tad kiekvienam reikia rasti jam priimtiną mokymosi techniką, kuri gali padėti mokytis neverčiant savęs, atrandant malonumą net ir ruošiantis egzaminams. 

Kaip išlaikyti biologijos egzaminą? Kreiptis į mus ir aptarę poreikius, įvertinę turimas žinias pasirinksime ir geriausią mokymosi strategiją.

Kodėl verta biologijos egzaminams ruoštis su „Gamtos mokykla" ir pasitikėti, kad Jums žinias suteiktų profesionalus biologijos korepetitorius?

  • Mūsų tikslas ne tik pateikti sausus faktus, tačiau padėti mokiniui pamilti biologiją ir sustiprinti žinias. Juk kai mokaisi tai, kas tau patinka – procesas tampa ne darbu, tačiau žaidimu, malonumu.

  • Siekiant patraukliau pateikti informaciją naudojamos vaizdinės bei garsinės priemonės. Mokymosi metu labai svarbu realizuoti visus pojūčius. Tuomet bus paprasčiau ne tik įsiminti, tačiau ir suprasti.

„Gamtos mokykla“ laukia visų, kurie nori puikiai pasiruošti biologijos egzaminui. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis – su tuo didesniu malonumu pavyks laukti artėjančių egzaminų!

bottom of page