Our Recent Posts

Tags

No tags yet.

Aplinka suteikia galimybę kaupti patirtį


Aplinka vienas iš veiksnių skatinantis motyvaciją. Pavasaris, tai metų laikas, kai gamta leidžia mums pajusti spalvų, kvapų pasaulį. Džiaugiamės bundančia gamta. Žmogus gamtos dalis. Būdamas gamtoje ir regėdamas vaizdus jis mokosi. Kiekvienoje aplinkoje iškyla daug įvairių klausimų. Ar visada pasinaudojame galimybe rasti atsakymus? Smegenys iš patirties nuolatos stengiasi išgauti prasmę. Geriau tai supratę, pamatysime, kad viskas kuo gėrimės, domimės, perskaitome, klausiame, yra patirtis. Smegenys viską apdoroja ir suteikia tam tikrą reikšmę.


+37068557170

Raitininkų g. 4-221 Vilnius Lithuania LT-09236

  • facebook
  • googlePlus

MINGINTĖS BERTAŠIENĖS GAMTOS MOKYKLA

Biologijos korepetitorius Vilniuje

©2019 Visos teisės saugomos