Ar galime rinktis?

December 20, 2016

 

Mūsų galimybės yra daug didesnės, nei įsivaizduojame. Kiekvienas turime galimybę rinktis. Apie tai alegorija vaizduojanti padėtį ir mūsų būtinybę rinktis.

„Kartą gyveno senas išmintingas žmogus, kuris visada žinojo atsakymą į jam pateiktą klausimą. Iš toli žmonės atkeliaudavo patarimų pas senolį. Vieną dieną pavydus kaimo pasipūtėlis sumanė nurungti senąjį išminčių: laikydamas už nugaros gyvą drugelį, jis paklaus senolio, kas yra jo rankoje; jei gaus teisingą atsakymą, jis paklaus, ar drugelis gyvas, ir jei išminčius atsakys, kad negyvas, pasipūtėlis parodys jam gyvą drugelį. Jei pasakys, kad gyvas, pasipūtėlis drugelį sutrins. Taip sumanęs pasipūtėlis nuėjo pas išminčių. Laikydamas drugelį už nugaros, jis paprašė išminčiaus atspėti, ką turi rankoje; išminčius atsakė „Drugelį“. Pasipūtėliui paklausus, ar tai gyvas drugelis, ar negyvas, išminčius atsakė: „Tai priklauso nuo tavęs“. Išminčiaus atsakymas apibendrina šiandieną visų mūsų turimas galimybes.

Please reload

Our Recent Posts

Charleso Darwino knyga „Rūšių atsiradimas“

February 1, 2018

2017 metų pabaigoje išleista knyga lietuvių kalba  Charles Darwin „Rūšių atsiradimas“

January 25, 2018

Sveikinimas

December 31, 2017

1/1
Please reload

Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

+37068557170

Raitininkų g. 4-221 Vilnius Lithuania LT-09236

  • facebook
  • googlePlus

MINGINTĖS BERTAŠIENĖS GAMTOS MOKYKLA

Biologijos korepetitorius Vilniuje

©2019 Visos teisės saugomos