top of page

Kada mokymasis vertingiausias?

Šiandieną mokymuisi reikalingas ne tik protas, bet ir širdis, ir kūnas. Mokymasis atsižvelgiant į smegenų veiklą leidžia suprasti mokinį kaip visumą. Toks požiūris leidžia efektyviau mokyti ir mokytis.

Turbūt visi girdėjom, kad vertingiausias ir geriausias mokymasis yra tada, kai teikia pasitenkinimą, kai turi svarų vertybinį pagrindą, kai ugdomas gebėjimas mokytis ir pabrėžiamas įvairių dalykų ryšys.

Smegenys mokosi daugeliu būdu iš karto, todėl vienintelio mokymosi būdo nėra.

Dirbant mažoje grupėje, vaikai išbando įvairias strategijas. Supranta, kaip jie gali pagerinti mokymąsi. Taiko įvairius metodus ir pasirenka sau geriausius.

Mokytojas turi galimybę padėti mokiniams atrasti savo mokymosi stilių, kurio žinojimas suteiks galimybę mokytis efektyviausiai. Ši galimybė atsiranda lankant papildomo ugdymo užsiėmimus.


bottom of page