Our Recent Posts

Tags

No tags yet.

Kokie pasireiškia simptomai apsinuodijus grybais?

Musmirės (Amanita muscaria) nuoduose yra muskarino (alkaloidas – šarminis, azoto grupę turintis, organinis junginys) veikiantis nervų sistemą. Šių medžiagų sukeliami simptomai primena stiprų apsinuodijimą alkoholiu. Praėjus nuo vienos iki šešių valandų pasireiškia simptomai. Svaigsta galva, prarandama sąmonė, atsiranda kliedesiai, kartais pasireiškia haliucinacijos.

Laimė, nuodai taip pat sukelia vėmimą, kuris apvalo organizmą. Mirtis ištinka mažiau negu 1% apsinuodijusių.

Apie grybą Mirties angelą kitą ketvirtadienį.


+37068557170

Raitininkų g. 4-221 Vilnius Lithuania LT-09236

  • facebook
  • googlePlus

MINGINTĖS BERTAŠIENĖS GAMTOS MOKYKLA

Biologijos korepetitorius Vilniuje

©2019 Visos teisės saugomos