Mąstome kairiuoju ir dešiniuoju pusrutuliu

October 24, 2017

 

Susipažinę su daktaro Rosso Cooperio tyrimų rezultatais, matome, nėra žmonių mąstančių tik vienu pusrutuliu. Kiekvienas mąstome ir kairiuoju, ir dešiniuoju pusrutuliais. Tačiau, kai kurie esame linkę naudoti daugiau vieną. Nepaisant visko, visiems praverstų mąstyti geriau, ypač silpnesniuoju pusrutuliu.

 

Dažniausiai mokome per kalbą, temas padalindami logiškais vienetais ir aiškindami juos po vieną. Tai panašu į mąstymą kairiuoju smegenų pusrutuliu. Bet galime mokinti ir skatindami dešinįjį smegenų pusrutulį. Visiems mokiniams bus naudinga, nes bus mokoma dirbti abiem smegenų pusrutuliais.

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Charleso Darwino knyga „Rūšių atsiradimas“

February 1, 2018

2017 metų pabaigoje išleista knyga lietuvių kalba  Charles Darwin „Rūšių atsiradimas“

January 25, 2018

Sveikinimas

December 31, 2017

1/1
Please reload

Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

+37068557170

Raitininkų g. 4-221 Vilnius Lithuania LT-09236

  • facebook
  • googlePlus

MINGINTĖS BERTAŠIENĖS GAMTOS MOKYKLA

Biologijos korepetitorius Vilniuje

©2019 Visos teisės saugomos