Nesėkmių nebūna

December 13, 2016

Klaidos - tai puiki grįžtamoji informacija ir galimybė augti. Mes galime jomis teigiamai pasinaudoti ir iš jų pasimokyti.
Tai kas yra nesėkmė? Tiktai mokymosi momentas! „Nesėkmė“ yra taip pat gerai kaip ir sėkmė. Kiekviena nauja patirtis praturtina mūsų žinias ir padidina galimybę artėti prie norimų rezultatų. Nėra nieko bloga „nesėkmėse“ – tiktai jeigu iš jų nesimokoma, rezultatas tikrai yra nesėkmė.

Yra senas, bet visada teisingas posakis: ko ieškosi, tą rasi. Ieškok neigiama ir rasi. Ieškok savo klaidose dovanos, ir ją taip pat surasi. Sveikinkite klaidas žinodami, kad tas, kas jų nedaro, tikrai labai mažai rizikuoja.

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Charleso Darwino knyga „Rūšių atsiradimas“

February 1, 2018

2017 metų pabaigoje išleista knyga lietuvių kalba  Charles Darwin „Rūšių atsiradimas“

January 25, 2018

Sveikinimas

December 31, 2017

1/1
Please reload

Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

+37068557170

Raitininkų g. 4-221 Vilnius Lithuania LT-09236

  • facebook
  • googlePlus

MINGINTĖS BERTAŠIENĖS GAMTOS MOKYKLA

Biologijos korepetitorius Vilniuje

©2019 Visos teisės saugomos